Rukometni klub Kaluđer na svom putu podjele pečenica nije zaobišao banjalučku javnu kuhinju, te su im dovezli pečenicu i tri vreće brašna.
"Naši drugari, humanisti, sportisti, posjetili su mnogobrojne porodice i uručili im pečenice, novčane donacije i paketiće koje su prikupili zajedničkim snagama sa ljudima velikog srca, kao što su i oni sami", kazali su iz Udruženja građana "Mozaik prijateljstva".
Kako dodaju, ovim putem žele im mnogo zdravlja, mnogo odigranih rukometnih utakmica, te im šalju veliku zahvalnost.