Banja Luka

Sjednica Skupštine grada Banjaluka počela sa 12 odbornika

Sjednica Skupštine grada Banjaluka počela sa 12 odbornika
Foto: Anja Vidić | Sjednica Skupštine grada Banjaluka počela sa 12 odbornika

BANJALUKA - Počela je 29. sjednica Skupštine grada Banjaluke.

Skupštinsku salu ispunilo je ukupno 12 odbornika.

"Ima dovoljno odbornika da se održi sjednica Skupštine, ali ne i za glasanje", rekao je Ljubo Ninković, predsjednik Skupštine grada, te je najavio početak sjednice aktuelnim časom.

Naknadno su stigla još dva odbornika.

Podsjećamo da se na dnevnom redu se nalaze ukupno dvije tačke, te će gradonačelnik Draško Stanivuković, kako je juče naveo, predložiti još šest tačaka dnevnog reda.

Najčitanije