BANJALUKA - Gradonačelnik Banjaluke Draško Stanivuković sastao se danas sa predstavnicima Udruženja taksista, a povodom pitanja koja je potrebno riješiti u narednom periodu.
Kako je poručio Stanivuković svi zahtjevi taksista biće ispunjeni.
"Sve zahtjeve takista koji su danas bili na dnevnom redu, riješili smo baš onako kako su oni i zahtijevali. Sva mjesta za rad koja su im potrebna biće im obezbijeđena, čim se steknu vremenski uslovi za tako nešto", kazao je on.
Dodao je kako su istovremeno otvorili i još jedno, za njih, izuzetno važno pitanje.
"Pored toga, na sastanku smo otvorili još jedno važno pitanje, a tiče se izdavanja, odnosno prenosa licenci za taksi prevoznike. Ovo višedecenijsko pitanje smo takođe spremni razmotirti i baviti se rješavanjem", istakao je Stanivuković.