BANJALUKA - Gradonačelnik Banjaluke Draško Stanivuković danas je i to po drugi put plivao za časni krst.
Tim povodom na svojim profilima na društvenim mrežama objavio je i video u kojem je između ostalog poručio da se 33 mladića u hladnom Vrbasu "ne takmiče ko će da pobijedi nego zajedno kao narod da nosimo naš krst i da imamo budućnost".
Šta je još rekao i kako je sve to izgledalo, možete da pogledate u videu:
Пливање за Часни крст! Бог се јави браћо. pic.twitter.com/tioJVRbI0N
— Драшко Станивуковић (@Stanivukovic_D) January 19, 2024