Banja Luka

Stanivuković usjekao badnjak na Manjači (VIDEO)

Stanivuković usjekao badnjak na Manjači (VIDEO)
Foto: Arhiva | Stanivuković usjekao badnjak na Manjači
G.M.

BANJALUKA – Gradonačelnik Banjaluke Draško Stanivuković jutros je takođe poranio da ispoštuje tradiciju.

On je na Badnje jutro, kako je objavio na društvenim mrežama, na Manjači sjekao badnjak.

Svima je poželio srećan Badnji dan.

 

Najčitanije