Banja Luka

Zbog kvara dio Banjaluke bez grijanja

Zbog kvara dio Banjaluke bez grijanja
Foto: Pixabay | Zbog kvara dio Banjaluke bez grijanja
Nezavisne novine

BANJALUKA - Zbog kvara na sistemu daljinskog grijanja, obustavljena je isporuka toplotne energije korisnicima u Obilićevu, Čairama i naselju pod Starčevicom u Banjaluci, saopšteno je iz Eko toplana.

"Tehničke ekipe saniraju kvar kako bi u što kraćem roku bio uspostavljen uredan režim isporuke", navode u saopštenju i korisnike mole za strpljenje i zahvaljuju za razumijevanje.

Najčitanije