BANJALUKA - Milorad Dodik, predsjednik Republike Srpske, napisao je na društvenoj mreži "X": "Šta ako odbijem?".

SARAJEVO - Nakon što je direktor "Sarajevo-gasa" iz Istočnog Sarajeva Nedeljko Elek i član Saveza nezavisnih socijaldemokrata (SNSD) na svom zvaničnom "X" profilu pozvao na ...