TREBINjE - Tri državljanina Albanije uhapšena su u Trebinju zbog sumnje da su ilegalno ušli na teritoriju Republike Srpske, saopšteno je iz trebinjskog Centra javne bezbjednosti (CJB).
Policijska patrola je u četvrtak poslije podne zatekla ova tri lica u Njegoševoj ulici, te je nakon legitimisanja utvrđeno da su ilegalno ušli u RS.
U saopštenju se navodi da su uhapšeni predati na dalje postupanje Jedinici Granične policije Trebinje.