DOBOJ - Iako je iz opštine Doboj najavljeno da će na osnovu rješenja urbanističkograđevinskog inspektora 20. marta biti srušen stambenoposlovni objekat u izgradnji "Aleksandrija", to se juče ipak nije dogodilo.
Iz opštine kažu da će, prema preporuci glavnog republičkog inspektora za građevinarstvo, objekat biti zapečaćen do daljeg.
`U međuvremenu se traži kvalitetno rješenje koje će dovesti do toga da objekat ipak bude završen. Detalje tog novog rješenja ne znam, ali vjerovatno će biti nađen drugi izvođač koji će završiti objekat`, izjavio je Milenko č