BiH

Andželina Džoli i Bred Pit posjetili izbjeglice u Goraždu

Andželina Džoli i Bred Pit posjetili izbjeglice u Goraždu
Andželina Džoli i Bred Pit posjetili izbjeglice u Goraždu
N.N.

SARAJEVO - Slavni holivudski par Anđelina Džoli (Angelina Jolie) i Bred Pit (Brad Pitt) posjetili su u ponedjeljak izbeglički centar u Goraždu u pratnji osoblja UNHCR-a.

Oni su razgovarali sa izbjeglicama i raseljenim osobama s područja jugoistočne Bosne.

Anđelina Džoli je ambasadorka dobre volje UNHCR-a, a cilj njihove posjete je, kako javljaju sarajevski mediji, da se ukaže na probleme izbeglica i potrebu hitnog rešavanja njihovog pitanja.

Mediji navode da će tokom dana Džoli i Pit posjetiti Srebrenicu.

Po završetku posjete, kako je najavljeno iz UNHCR-a, biće izdato saopštenje s više detalja.

Džoli i Pit su u nedjelju su doputovali u Sarajevo iz Venecije., a lokalni fotograf portala Višegrad24.info je uspio fotografisati par odjeven u crno, i istočnom bosanskom selu Međeđa, u blizini Višegrada.

Direktor Granične policije BiH Vinko Dumančić rekao je da je "posjeta slavnog para bila najavljena ranije, ali da su tražili da to bude u najstrožijoj tajnosti".

Napomena: Slika korištena sa portala Višegrad24.info

Vezane vijesti:

Najčitanije