ŽEPČE - Dva lica privedena su u ponedjeljak naveče zbog ispisivanja uvredljivih grafita na muslimanskog groblju u Žepču.
Službenici Policijske uprave Žepče uhapsili su lica sa inicijalima D. P. (22) i M. N. (19) iz naselja Brankovići, za koje se sumnja da su na 69 nišana crnim sprejom ispisali kukaste krstove i ustaške simbole.
Kantonalni tužilac Amra Ahmetlić obojici je odredila mjeru zadržavanja u trajanju od 24 sata.