BiH

Blokirali glavni ulaz u Prijedor

Blokirali glavni ulaz u Prijedor
Blokirali glavni ulaz u Prijedor
S.T.

PRIJEDOR - Radnici "Autotransporta", suočenog s višemjesečnom agonijom, juče su blokirali glavnu saobraćajnicu na ulazu u Prijedor, zahtijevajući rješenje svog statusa.

Saobraćaj je u prekidu bio oko jedan čas, a nakon što je deblokiran put, stotinak radnika organizovalo je protestnu šetnju kroz centralno gradsko šetalište.

Radnici traže obezbjeđenje posla, isplatu zaostalih plata i reviziju privatizacije.

`Neimaština, bolest i revolt su nas primorali na protest`, izjavila je Vesna č

Najčitanije