PRIJEDOR - Radnici "Autotransporta", suočenog s višemjesečnom agonijom, juče su blokirali glavnu saobraćajnicu na ulazu u Prijedor, zahtijevajući rješenje svog statusa.
Saobraćaj je u prekidu bio oko jedan čas, a nakon što je deblokiran put, stotinak radnika organizovalo je protestnu šetnju kroz centralno gradsko šetalište.
Radnici traže obezbjeđenje posla, isplatu zaostalih plata i reviziju privatizacije.
`Neimaština, bolest i revolt su nas primorali na protest`, izjavila je Vesna č