BiH

Četvorica odbornika ostaju dosljedni politici SNSD-a i Dodika

Četvorica odbornika ostaju dosljedni politici SNSD-a i Dodika
Četvorica odbornika ostaju dosljedni politici SNSD-a i Dodika
Srna

PRNJAVOR - Četvorica odbornika SNSD-a u Skupštini opštine Prnjavor, koji su osnovali novi odbornički klub "SNSD plus", naveli su u današnjem saopštenju da su i dalje dosljedni politici SNSD-a i predsjednika stranke Milorada Dodika.

"Do sada nismo davali izjave, jer je predsjednik stranke Milorad Dodik bio odsutan i zato da ne bi došlo do zlonamjernih interpretacija i spekulacija koje bi takve izjave mogle proizvesti", navodi se u saopštenju koje su potpisali odbornici Goran Zemun, Aleksandar Vuković, Draško Aulić i Veljko Gvozdenović.

U saopštenju se dodaje da će ova četvorica odbornika sutra imati sastanak sa liderom SNSD-a.

Četvorica odbornika su navela da je njihovo nezadovoljstvo fokusirano isključivo na, kako kažu, loš rad Opštinskog odbora SNSD-a Prnjavor. 

Najčitanije