BiH

Crnadak sutra u Beogradu sa Nikolićem i Dačićem

Crnadak sutra u Beogradu sa Nikolićem i Dačićem
Crnadak sutra u Beogradu sa Nikolićem i Dačićem
Srna

SARAJEVO - Ministar inostranih poslova BiH Igor Crnadak sastaće se sutra u Beogradu sa predsjednikom Srbije Tomislavom Nikolićem i šefom srpske diplomatije Ivicom Dačićem sa kojima će razgovarati o jačanju bilateralnih odnosa BiH i Srbije.

U fokusu razgovora biće i razvoj dobrosusjedskih odnosa u regionu i saradnja dvije zemlje u okviru predstojećeg predsjedavanja BiH Savjetom Evrope i aktuelnog predsjedavanja Srbije OEBS-u, najavljeno je iz Ministarstva inostranih poslova BiH.

Sastanak Crnatka sa Dačićem planiran je u Palati "Srbija" sa početkom u 15.30 časova, a izjave za medije predviđene su za 16.15 časova.

Sastanak ministra inostranih poslova BiH sa srpskim predsjednikom biće održan u Generalnom sekretarijatu predsjednika Srbije, sa početkom u 17.00 časova.

Najčitanije