BiH

Cvijanović: Hvala Orbanu

Cvijanović: Hvala Orbanu
Foto: Srna | Cvijanovićeva se sastala sa Orbanom
N.N.

BUDIMPEŠTA - Predsjedavajuća Predsjedništva BiH Željka Cvijanović zahvalila je mađarskom premijeru Viktoru Orbanu na lijepom i prijateljskom dočeku.

"Hvala Viktoru Orbanu na lijepom i prijateljskom dočeku", napisala je Cvijanovićeva na "Instagramu", a prenosi Srna.

Ona se danas u Budimpešti sastala sa Orbanom, a nakon tet-a-tet sastanka, održan je sastanak delegacija iz dvije zemlje.

Cvijanovićeva će se u okviru zvanične posjete Mađarskoj sastati u Sentandreji sa Njegovim preosveštenstvom episkopom budimskim Lukijanom, te posjetiti Crkvu Uspenja Presvete Bogorodice i Srpski pravoslavni muzej Eparhije budimske.

Ona se juče, prvog dana posjete, sastala sa predsjednikom Mađarske Katalin Novak.

Najčitanije