BEOGRAD - Vršilac dužnosti premijera i ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić i ministar industrije, energetike i rudarstva Republike Srpske Petar Đokić izrazili su zadovoljstvo zbog veoma dobrih odnosa između Srbije i Srpske, kao i spremnosti za njihovo dalje unapređenje.
Tokom sastanka u Beogradu, Dačić i Đokić razmotrili su niz konkretnih pitanja o saradnji u oblasti ekonomije, prije svega, u pogledu projekata na planu turizma i infrastrukture, saopšteno je iz Ministarstva spoljnih poslova Srbije.
Razgovarano je i o mogućnosti da nakon formiranja Vlade Srbije bude organizovana zajednička sjednica dvije Vlade.