TREBINJE - Koalicija "Napredna Srpska" neće dozvoliti da djeca poginulih boraca budu bez zaposlenja, već će po automatizmu biti zapošljavana nakon završetka škole, rekao je večeras kandidat za odbornika ove koalicije Maksim Mrakić.
Mrakić je rekao novinarima da "Napredna Srpska" na kandidatskoj listi za odbornike u Skupštini grada nudi poštene ljude čiji će osnovni prioriteti u radu biti i borba za oporavak posrnule privrede, pomoć socijalnim kategorijama i boračkoj populaciji.
Ističući da je jedan od problema u ovom gradu raseljavanje omladine i nedostatak novih radnih mjesta, Mrakić je poručio da će se kandidati Koalicije zalagati da se ta slika što hitnije promijeni i da Trebinje postane najpoželjniji turistički grad, jer ima sve neophodne potencijale za to.
"Ne obećavamo ništa nerealno i što je nemoguće ispuniti", rekao je Mrakić, te pozvao birače da glasaju za listu Koalicije "Napredna Srpska", koju čine Srpska radikalna stranka Republike Srpske i Srpska napredna stranka.