BiH

Dodik: Čestitam roditeljima četvorki, mogu da računaju na podršku

Dodik: Čestitam roditeljima četvorki, mogu da računaju na podršku
Foto: NN | Dodik: Čestitam roditeljima četvorki, mogu računati na podršku
G.M.

BANJALUKA – Milorad Dodik, predsjednik Republike Srpske večeras je na društvenim mrežama prokomentarisao lijepu vijest da je mlada Banjalučanka rodila četvorke.

"Veoma me je obradovala vijest da je danas naša Banjalučanka rodila četiri bebe, Mateja, Marka, Luku i Jovana. Čestitam mladoj majci Milani i srećnom ocu Nemanji Petroviću, a njihovim sinovima želim da su živi i zdravi, da rastu u slozi i ljubavi sa svojim bratom Konstantinom. Ova mlada porodica uvijek može da računa na podršku institucija Republike Srpske", napisao je predsjednik Srpske.

Podsjetimo, hrabra majka Milana na svijet je danas donijela četiri dječaka, a sve bebe i majka su dobro.

 

 

 

Najčitanije