BANjALUKA - Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da ima kontinuirane razgovore sa ministrima u Vladi Srpske i da se analizira situacija u različitim oblastima.
"Imamo neke prioritetne zadatke čije ćemo provođenje u narednom periodu analizirati", rekao je Dodik danas novinarima u Banjaluci.
Predsjednik Republike Srpske ranije je održavao sastanke sa ministrima radi analize situacije u Srpskoj.