BANJALUKA - Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik uputio je danas telegram saučešća povodom smrti banjalučke novinarke Biljane Gagule, u kojem je istakao da je njen odlazak i veliki gubitak za novinarsku zajednicu u Srpskoj.
Predsjednik Srpske je telegram uputio njenoj porodici, kolegama, Udruženju novinara Republike Srpske i redakciji "Nezavisnih novina".
"Sa žaljenjem sam primio vijest o smrti Gagule. Njen odlazak predstavlja veliki gubitak za vas, ali i za novinarsku zajednicu Srpske. U tužnim trenucima koji su vas zadesili primite izraze mog saučešća", navedeno je u telegramu saučešća predsjednika Srpske.
Banjalučka novinarka Biljana Gagula preminula je u 60. godini, nakon duže i teške bolesti.