BiH

Dodik: Proširiti saradnju sa Nižnjenovgorodskom oblašću

Dodik: Proširiti saradnju sa Nižnjenovgorodskom oblašću
Foto: N.N. | Dodik: Proširiti saradnju sa Nižnjenovgorodskom oblašću

BANJALUKA - Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik izrazio je zadovoljstvo današnjim potpisivanjem sporazuma Vlade Republike Srpske i Nižnjenovgorodske oblasti i želju za unapređenjem saradnje u svim segmentima.

Dodik je tokom sastanka sa delegacijom Nižnjenovgorodske oblasti, koju je predvodio zamjenik gubernatora Evgenij LJuljin, dosadašnju saradnju Srpske i Ruske Federacije ocijenio izuzetno uspješnom na svim poljima, posebno u oblastima privrede, ekonomije i kulture.

Sastanku je prisustvovao i ministar industrije, energetike i rudarstva Republike Srpske Petar Đokić.

Najčitanije