BiH

Dodik: Stigao sam u svoje selo, vidimo se u gradu

Dodik: Stigao sam u svoje selo, vidimo se u gradu
Foto: Nezavisne novine/Arhiva | Dodik: Stigao sam u svoje selo, vidimo se u gradu

BANJALUKA - Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik objavio je da je stigao kući u svoje selo.

"Stigao sam kući u selo svoje. Vidimo se popodne u gradu", napisao je Dodik na društvenoj mreži "X".

Dodik je sinoć govorio na centralnom događaju skupa "Ne damo Srbiju" u Beogradu, a danas će se u Banjaluci sastati sa delegacijom privrednika i Srba aktivnih u srpskim udruženjima iz Austrije, te delegacijom iz Srbije, podsjeća Srna.

Najčitanije