BiH

Dodik: Velika mi je čast što prisustvujem Molitvenom doručku (FOTO)

Dodik: Velika mi je čast što prisustvujem Molitvenom doručku (FOTO)
Foto: X | Dodik: Velika mi je čast što prisustvujem Molitvenom doručku (FOTO)
B.K.

VAŠINGTON - Lider SNSD-a Milorad Dodik istakao je da mu je velika čast što prisustvuje Molitvenom doručku u Vašingtonu.

Pročitajte još:

Tramp: Vjerujem da ću otići u raj

“Velika mi je čast što prisustvujem Molitvenom doručku u Vašingtonu, mjestu gdje se susreću vjera, odgovornost i politika zdravog razuma”, napisao je Dodik na Iksu.

 

 

Najčitanije