BANJALUKA - Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik i predsjedavajuća Predsjedništva BiH Željka Cvijanović poklonili su danas Njegovom preosveštenstvu episkopu banjalučkom Jefremu panagiju presvete Bogorodice.
Dodik i Cvijanovićeva su episkopu Jefremu panagiju presvete Bogorodice uručili tokom prijema povodom Božića koji je episkop banjalučki upriličio u Vladičanskom dvoru.