BiH

Dodik i Višković pogledali izložbu o Handkeu

Dodik i Višković pogledali izložbu o Handkeu
Foto: Srna | Dodik i Višković pogledali izložbu o Handkeu
N.N.

BRČKO - Srpski član Predsjedništva BiH Milorad Dodik i premijer Republike Srpske Radovan Višković danas su u Brčkom posjetili izložbu fotografija posvećenu nobelovcu Peteru Handkeu.

Izložba o životu i radu nobelovca Handkea postavljena je u Galeriji "Sava Šumanović".

Domaćin je bio predsjednik brčanske "Prosvjete" Dragan Tomić, a prisustvovao je i predsjednik Skupštine Brčkog Siniše Milića.

Djeca, obučena u tradicionalne srpske nošnje, uručila su gostima prigodne poklone. Ni za njih nisu izostali pokloni, koje im je uručio Dodik.

Dodik se upisao i u "Prosvjetinu" knjigu utisaka.

Izložba fotografija o nobelovcu Peteru Handkeu postavljena je u organizaciji brčanske "Prosvjete", u okviru tridesetodnevnog obilježavanja Dana Republike Srpske pod nazivom "30 dana 30 rođendana".

Najčitanije