BANJALUKA - Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik razgovarao je danas u Banjoj Luci sa banjaluckim muftijom Osmanom Kozlićem.
Otvaranje Ferhat-pašine džamije bila je glavna tema današnjeg razgovora predsjednika Republike i muftije banjaluckog.
Predsjednik Dodik je izrazio nadu da ce ovaj vjersko-kulturni događaj proći u najboljem redu, te obećao materijalnu i svaku drugu pomoć pri organizaciji otvaranja Ferhat-pašine džamije 7. maja u Banjaluci.
