ANTALIJA - Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik i mađarski premijer Viktor Orban konstatovali su večeras da se dobro realizuju zajednički projekti u Srpskoj.
Dodik je naveo na mreži "X" da se sa Orbanom susreo u Antaliji i da su razgovarali o zajedničkim projektima u Srpskoj.
"Takođe je bilo riječi i o narednoj posjeti premijera Orbana Banjaluci", dodao je Dodik i objavio video-snimak susreta.
Сусрео сам се у Анталији и са @PM_ViktorOrban и разговарали смо о заједничким пројектима у Српској. Констатовали смо да се добро реализују. Такође је било ријечи и о наредној посјети премијера Орбана Бањалуци. pic.twitter.com/QJd53Lng85
— Милорад Додик (@MiloradDodik) March 1, 2024