Milorad Dodik, predsjednik Republike Srpske uputio je telegram saučešća, povodom smrti novinara Gorana Maunage, porodici i kolegama.
Duboko me potresla vijest o pogibiji dugogodišnjeg i poštovanog novinara Gorana Maunage", istakao je Dodik.
Dodik je rekao da odlazak Maunage predstavlja veliki gubitak za porodicu, prijatelje, kolege, ali i za novinarsku zajednicu Republike Srpske.
"U tužnim trenucima koji su vas zadesili, upućujem vam izraze mog najdubljeg saučešća i saosjećanja", navodi se u telegramu predsjednika Republike Srpske.