BiH

Federalni premijer čestitao Bajram

Srna

SARAJEVO- Predsjednik Vlade Federacije BiH Nermin Nikšić čestito je muslimanima u BiH nastupajući Ramazanski bajram, uz želju da ove dane provedu u dobrom zdravlju, porodičnoj sreći i druženju sa prijateljima i rodbinom, saopšteno je iz federalne Vlade.

"Uz najiskrenije i najljepše želje, čestitam vam Bajram - Bajram Šerif Mubarek Olsun, s nadom da će nam dani koji dolaze donijeti više radosti i zadovoljstva", navodi se u čestitki.

Najčitanije