SARAJEVO - Ambasador SAD u BiH Čarls Ingliš boravio je u utorak u Banjaluci, gdje je sa predstavnicima Vlade Republike Srpske razgovarao o nizu tema, uključujući evroatlantske integracije i političku situaciju u BiH, rečeno je u američkoj Ambasadi.
Iz Ambasade SAD navode da Inglišova posjeta Banjaluci predstavlja dio stalnog rada sa političkim liderima BiH.
Posjeta Ingliša Banjaluci nije bila zvanično najavljena.