BiH

Ingliš u posjeti Banjaluci

Ingliš u posjeti Banjaluci
Ingliš u posjeti Banjaluci
Srna

SARAJEVO - Ambasador SAD u BiH Čarls Ingliš boravio je u utorak u Banjaluci, gdje je sa predstavnicima Vlade Republike Srpske razgovarao o nizu tema, uključujući evroatlantske integracije i političku situaciju u BiH, rečeno je u američkoj Ambasadi.

Iz Ambasade SAD navode da Inglišova posjeta Banjaluci predstavlja dio stalnog rada sa političkim liderima BiH.   

Posjeta Ingliša Banjaluci nije bila zvanično najavljena.

Najčitanije