SARAJEVO - Grupa građana dočekala je ispred policijske stanice na Marindvoru puštanje još dvojice od pet jutros privedenih demonstranata.
Iz Policijske stanice su najprije izašla ti demonstranta, među kojima je i bivša novinarka "Dana" publicistkinja Belma Bečirbašić, koja je povrijeđena tokom demonstracija. Kako je rekla, radi se o manjim povredama zbog kojih je po izlasku iz Policijske stanice otišla u ambulantu na ljekarski pregled.
Dva demonstranta, kako javlja reporterka Fene, imaju veće povrede, a bilo je i krvaranja.