BiH

Košarac će od marta donirati pola plate Bolnici "Srbija"

Košarac će od marta donirati pola plate Bolnici "Srbija"
Foto: N.N. | Košarac će od marta donirati pola plate bolnici "Srbija"

SARAJEVO - Ministar spoljne trgovine i ekonomskih odnosa u Savjetu ministara Staša Košarac doniraće pola plate, počevši od marta, Bolnici "Srbija" u Istočnom Sarajevu.

Na njegovom Instagram profilu objavljeno je da će izdvajati pola mjesečne plate za potrebe rada ove zdravstvene ustanove u aktuelnoj epidemiološkoj situaciji uzrokovanoj širenjem virusa korona.

Najčitanije