BiH

Makedonija planira da otvori konzulat u Banjaluci

Makedonija planira da otvori konzulat u Banjaluci
Makedonija planira da otvori konzulat u Banjaluci
Agencije

BANJA LUKA - Makedonski ambasador u Bosni i Hercegovini Rami Redžepi izjavio je u ponedjeljak da Makedonija namerava da otvori konzulat u Banja Luci, što bi doprinelo poboljšanju saradnje u svim oblastima, saopšteno je Kabineta predsednika Republike Srpske.

Kako je navedeno, predsednik RS Rajko Kuzmanović u Banja Luci je sa Režepijem razgovarao o aktuelnim političkim, društvenim i privrednim procesima u RS i Bosni i Hercegovini. 

Tokom sastanka naglašena je važnost unapređenja svih vidova saradnje, naročito na ekonomskom, privrednom, kulturnom i obrazovnom planu, kaže se u saopštenju.  

Najčitanije