BiH

Milorad Dodik napustio zgradu Vlade RS

Milorad Dodik napustio zgradu Vlade RS
Foto: Avaz | Milorad Dodik napustio zgradu Vlade RS
A.S.

SARAJEVO - Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik napustio je zgradu Administrativnog centra Vlade RS.

Prije toga je bio zatvoren saobraćaj u ulici odakle je Dodik trebao krenuti.

Kako javlja "Avazov" reporter s lica mjesta, on je pokazao tri prsta dok je prolazio pored novinara.

Prema najavama, predsjednik RS će sada prisustvovati otvaranju zgrade Rektorata Univerziteta u Istočnom Sarajevu i Muzičke akademije.

Najčitanije