BiH

Naser Orić u bolnici

Naser Orić u bolnici
Foto: N.N. | Naser Orić u bolnici
N.N.

TUZLA - Naser Orić, bivši komandant Armije RBiH, smješten je u Klinički centar Univerziteta u Tuzli zbog korona virusa, javljaju federalni mediji.

On je u ovu zdravstvenu ustanovu primljen prije dva dana i kako je potvrđeno za Avaz, stanje mu je stabilno i za sada nema većih zdravstvenih komplikacija.

Orić ima blagu upalu pluća, navodi sarajavski medij.

Podsjećamo, Orić koji je bio bivši komandant  Armije RBiH  na području Srebrenice, i Sabahudin Muhić, pripadnik te vojske, oslobođeni su krivice da su 1992. godine u mjestima Zalazje, Lolići i Kunjerac ubili tri zarobljenika srpske nacionalnosti.

Najčitanije