BiH

Novinari posjetili Kancelariju za diplomatiju

Novinari posjetili Kancelariju za diplomatiju
Novinari posjetili Kancelariju za diplomatiju
Anadolija

ANKARA - Novinari iz BiH, koji borave u posjeti Turskoj u organizaciji agencije Anadolija, Turske agencije za međunarodnu saradnju i razvoj TIKA i "Turkiš erlajnsa", posjetili su danas Kancelariju za koordinaciju javne diplomatije (KDK) pri turskoj vladi u Ankari.

Novinare iz BiH primio je Necmi Hasturk, direktor unutrašnje koordinacije KDK-a, koji je ovom prilikom istakao kako su svi, zbog poplave oprečnih informacija objavljenih u cijelom svijetu u vezi sa protestima u Turskoj, imali priliku da shvate važnost institucija poput agencije Anadolija i TRT-a.

"Mislim da nije istina to što se govori da u medijima ima intervencije vlasti", poručio je Hasturk.

On je na prezentaciji upriličenoj za novinare pokazao rad i postignuća ove institucije i potom odgovarao na njihova pitanja. (Anadolija)

Najčitanije