DOBOJ - Vanredna sjednica Skupštine opštine Doboj, na kojoj će biti razmatrana informacija o stanju u mjesnoj zajednici Kotorsko, biće održana 7. marta, najavljeno je juče u opštini Doboj.
Sjednici će, osim odbornika, prisustvovati i članovi komisija koje su formirali Vlada RS i Ministarstvo za ljudska prava i izbjeglice BiH.
`Na sjednicu su pozvani i predstavnici MZ Kotorsko, Građevinskog odbora naselja Trnovo polje 1 i 2, sveštenik Radenko Todorović i imam Bajro efendija Džafić`, rekao je Milenko č