BANJALUKA - Zdravsteno stanje premijera Republike Srpske Željke Cvijanović je stabilno, a terapija koju je primila je imala efekta, saopšteno je iz Kliničkog centra Banjaluka.
Dragan Unčanin, šef Odjeljenja za poremećaj srčanog ritma elektrofiziologije i stimulacije srca Kliničkog centra Banjaluka, rekao je da se otok lijeve potkoljenice povukao i da klinički tok za sada protiče bez komplikacija.
Cvijanovićeva je dobro raspoložena, prima posjete i održala je nekoliko radno-konsultativnih sastanaka sa pojedinim ministrima.
U posjeti premijeru Republike Srpske bio je i italijanski ambasador u BiH Rajimondo de Kardona.
Premijer Srpske i danas je obavljala dio državničkih obaveza koliko joj to bolnički uslovi dozvoljavaju.