BiH

Pavlović ponovo primljen u bolnicu

Pavlović ponovo primljen u bolnicu
Pavlović ponovo primljen u bolnicu
N.N.

Vlasnik Kompanije "Slobomir" u okviru koje posluje i "Pavlović banka" Slobodan Pavlović večeras je iz kućnog pritvora prebačen na Urgentno odjeljenje bijeljinske Bolnice "Sveti vračevi".

Kako BN televizija saznaje Pavlović nije životno ugrožen, ali se osjeća veoma loše.

Pavlovića su, kako smo saznali, ljekari zadržali na detaljnijem posmatranju.

Direktor bijeljinske Bolnice Siniša Maksimović, potvrdio je ovu informaciju uz obrazloženje da je Pavlović imao probleme sa plućima, stomačne tegobe, te da je bio, kako kaže, dehidriran.

Inace, Pavlovića su 11. februara uhapsili pripadnici SIPE, zbog finansijskih malverzacija u "Pavlović banci".

Nakon nekoliko dana pritvora u bijeljinskom Zatvoru, i boravka u bijeljinskoj Bolnici gdje je liječen od srčanih problema Pavlovićevo stanje, večeras je ponovo pogoršano.

(MM/bn.net)

 

 

Najčitanije