BIHAĆ - Dževad Bešlagić iz naselja Prekounje u Bihaću već dvadesetak dana čeka pirotehničare da iz njegovog dvorišta uklone minobacačku granatu, koju je pronašao prilikom kopanja kanala za vodovod.
`Vjerujem da potiče iz Drugog svjetskog rata. Obavijestio sam policiju i odmah je došla i ogradila prostor oko granata. I pored obećanja da će pirotehničari ukloniti granatu, čekam ih već dvadesetak dana`, kaže Bešlagić.