BANJALUKA - Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik razgovara u Banjaluci sa zamjenikom pomoćnika američkog državnog sekretara Filipom Rikerom.
Nakon sastanka Dodika sa Rikerom, koji je počeo u 18.00 časova u Palati Republike, biće emitovano saopštenje.
Dodik je ranije danas u odvojenim susretima razgovarao sa direktorom Generalnog direktorata za proširenje Evropske komisije Stefanom Saninom
i nerezidentnim ambasadorom Finske Pekom Metsoom.