BANjALUKA - Na putevima u Republici Srpskoj pojačan je intenzitet saobraćaja, a veća frekvencija vozila očekuje se i na graničnim prelazima, saopšteno je iz Auto-moto saveza (AMS) RS.
Iz AMS upozoravaju na mogućnost sitnijih odrona na dionicama koje prolaze kroz usjeke.
Zbog predstojećeg praznika - Prvog maja, od ponoći večeras do ponoći u ponedjeljak, 3. maja, zabranjuje se prevoz eksplozivnih materija.
U saopštenju AMS RS se navodi da će se brdska autotrka "Lopare-energetik 2010" održati 1. i 2. maja u selu Tobut, opština Lopare, zbog čega će od 10.00 do 18.00 časova biti potpuno obustavljen saobraćaj na lokalnom putu Bijeljina - Ugljevik - Lopare, a vozila će se preusmjeravati na pravac Bijeljina - Ugljevik - Priboj - Lopare.