BiH

Policajci u Banjaluci savladali rukovanje snajperskim puškama (FOTO)

Policajci u Banjaluci savladali rukovanje snajperskim puškama (FOTO)
Foto: MUP RS | Policajci u Banjaluci savladali rukovanje snajperskim puškama (FOTO)

BANJALUKA - Sedam policajaca uspješno je u Banjaluci završilo obuku rukovanja poluautomatskim snajperskim puškama i pištoljima za pripadnike Žandarmerije.

Kako je saopšteno iz MUP-a Srpske, u Centru za obuku u Zalužanima završena je obuka, koja je trajala 15 dana.

"Obuku su realizovali instruktori Centra za obuku", naveli su iz MUP-a Srpske.  

Najčitanije