SARAJEVO - Željeznički saobraćaj u FBiH potpuno je normalizovan od juče ujutro nakon jednodnevne nenajavljene obustave rada mašinovođa i saobraćajaca.
Kako su rekli u Sindikatu mašinovođa i Upravi "Željeznica FBiH", saobraćaj je uspostavljen pošto je Uprava u srijedu naveče zatražila od radnika da se izjasne da li žele raditi, a ako ne žele da prihvataju posljedice, odnosno otkaz.
Samir Kadrić, portparol "Željeznica FBiH", rekao je da će protiv onih koji su nelegalno obustavili rad vjerovatno biti pokrenuti disciplinski postupci u skladu sa zakonom.
Dodao je da šteta zbog obustave rada još nije procijenjena, ali da neće biti velika s obzirom na to da je prekid saobraćaja trajao jedan dan i da su vozili vozovi iz Tuzle i većim dijelom iz Zenice.
Vozovi u dijelu FBiH stali su u srijedu ujutro od 6.30, jer su mašinovođe i saobraćajci obustavili rad zbog suspenzije predsjednika Sindikata mašinovođa Vernesa Buljugije, koji je, navodno, svojim izjavama štetio ugledu firme i odavao službenu tajnu. Tražili su smjenu Uprave sa direktorom Nedžadom Osmanagićem na čelu.
"Saobraćaj je od osam sati ujutro potpuno normalizovan. Riječ je o svijesti ljudi koji namjeravaju da sačuvaju plate, porodice i preduzeće u kojem ostvaruju egzistenciju. Za one koji su se oglušili o radnu obavezu biće poduzete mjere u skladu sa zakonom. Nije riječ o pritisku, ucjeni, obračunu, nego o prekidanju matrice negativnog djelovanja", tvrdi Kadrić.
Rekao je da Uprava neće otići, te je napomenuo da je prosječna plata u "Željeznicama FBiH" veća za 7,5 odsto od prosječne plate u FBiH koja je oko 800 KM , te da mašinovođe sa dodacima primaju 1.750 KM mjesečno. Prosječna plata u Upravi je 4.000 KM. Kadrić nije mogao reći koliko putničkih i teretnih vozova tokom jednodnevne obustave nije vozilo. Putnike su zbog zaustavljanja željezničkog saobraćaja prevozili autobusi.
Mirsad Husković, predsjednik Sindikata mašinovođa za regiju Sarajevo, rekao da će vjerovatno desetak osoba iz Sindikata dobiti otkaz jer neko mora platiti ceh. Ponovio je da nije u pitanju bio štrajk nego spontana obustava rada.
"Radili su telefoni. Da li za novac ili nešto drugo, Uprava je našla deset ljudi koji su pokrenuli vozove iz Sarajeva oko dva sata ujutro. Zatraženo je da se svi izjasne hoće li da voze i ako neće da prihvataju otkaz. Šta su mogli drugo nego da prihvate da voze. Mislio sam da će sa novom Vladom FBiH doći bolji dani", dodao je Husković.
Kazao je da su izašli spiskovi oko 1.500 uposlenika, među kojima članovi porodica mašinovođa, koji treba da odu na čekanje, dok je Kadrić ustvrdio da je čekanje samo moguća opcija u slučaju da se ukaže potreba radi ušteda i da o otpuštanju nema govora.