BiH

Predragović: Uspjeli smo da završimo prvu fazu za izgradnju autoputa

Predragović: Uspjeli smo da završimo prvu fazu za izgradnju autoputa
Foto: N.N. | Predragović: Uspjeli smo da završimo prvu fazu za izgradnju autoputa
Srna

BANJALUKA - Direktor Republičke uprave za geodetske i imovinsko-pravne poslove (RUGIPP) Bosiljka Predragović izjavila je da su uspjeli da završe prvu fazu za izgradnju autoputa od Rače do distrikta Brčko.

Predragovićeva je za ATV navela da je riječ o oko 40 kilometara, da je sve isparcelisano i zahvalila svima koji su u tome učestvovali.

Ona je najavila da od ponedjeljka počinju da rade puno radno vrijeme i u punom kapacitetu. 

Najčitanije