BANJALUKA - Živko Radišić, nekadašnji predsjedavajući i član Predsjedništva BiH, uspješno se oporavlja poslije operacije na srcu, koja mu je izvršena u srijedu na Institutu za kardiovaskularne bolesti Dedinje u Beogradu.
Hirurški tim instituta Dedinje Radišiću je ugradio vještački zalizak na srcu i jedan bajpas.
Živko Radišić je jedan od osnivača Socijalističke partije Republike Srpske, a predsjedavajući i član Predsjedništva BiH bio je u periodu 1998. do 2002. godine.