BANjALUKA - Predsjednik Narodne skupštine Republike Srpske Igor Radojičić i potpredsjednik Vlade RS Anton Kasipović borave u službenoj posjeti Crnoj Gori, gdje će se sastati za zvaničicima te zemlje.
Prema protokolu posjete, Radojičić i Kasipović će u srijedu u 10.00 časova sastati u Podgorici sa predsjednikom Skupštine Crne Gore Rankom Krivokapićem u prostorijama Skupštine, a u 11.00 časova u vili "Gorica" sa ministrom inostranih poslova Crne Gore Milanom Roćenom - saopšteno je iz Radojičićevog kabineta.
U 12.00 časova predsjednik Narodne skupštine RS Igor Radojičić i potpredsjednik Vlade RS Anton Kasipović u vili "Gorica" sastaće se sa predsjednikom Vlade Crne Gore Milom Đukanovićem, a u 69.00 časova sa predsjednikom Crne Gore Filipom Vujanovićem.