BiH

Ratko Mladić osjeća se dobro poslije operacije

Ratko Mladić osjeća se dobro poslije operacije
Ratko Mladić osjeća se dobro poslije operacije
Srna

BEOGRAD - Bivšem komandantu VRS generalu Ratko Mladić juče su operisali bruh i on se sada osjeća dobro, izjavio je Srni njegov advokat Miloš Šaljić.

"Juče je operisao bruh, a posle operacije se javio porodici i rekao da je dobro", rekao je Šaljić.

On je naveo da će Mladić iz bolnice biti otpušten navjerovatnije u toku sutrašnjeg dana.

Šaljić je dodao  i da će porodica posjetiti Mladića iduće sedmice.

Istog dana kada je Mladić iz pritvorske jedinice odveden u bolesničku sobu, Haškom tribunalu je stigao prijedlog tužilaštva da se jedinstvena optužnica protiv bivšeg komandanta VRS podijeli na dva dijela i da se održe dva odvojena suđenja.

Kao jedan od razloga za to navedene su "nepredviđene okolnosti u slučaju pogoršanja Mladićevog zdravlja". 

Najčitanije