BANjALUKA - Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik istakao je tokom sastanka sa predsjednikom kompanije "Cepter" Filipom Cepterom da je ova kompanija značajan privredni subjekt u Srpskoj i da ima podršku i dobru saradnju sa njenim vlastima.
Na sastanku je bilo riječi i o rekonstrukciji i izgradnji hotela "Palas" u Banjaluci, saopšteno je iz Dodikovog kabineta.
Dodik i Cepter razgovarali su i o ukupnom privrednom ambijentu u Srpskoj.