BiH

Sastanak zvaničnika RS u Banjaluci

Sastanak zvaničnika RS u Banjaluci
Foto: N.N. | Sastanak zvaničnika RS u Banjaluci
N.N.

BANJALUKA - U Banjaluci je u toku sastanak zvaničnika Republike Srpske u vezi sa trenutnom epidemiološkom situacijom, javlja RTRS.

Sastanku prisustvuju predsjednica Republike Srpske Željka Cvijanović, predsjednik Vlade Radovan Višković, ministar zdravlja i socijalne zaštite Srpske Alen Šeranić, srpski član Predsjedništva BiH Milorad Dodik i predsjedavajući Savjeta ministara Zoran Tegeltija.

Sastanak se održava u Administrativnom centru Vlade.

Najčitanije